Автор   Стаття 
Статті Бриколаж  —  Голос нації  —  Чи справді гебреї кращі за інших?
Макс Хамер
Дата публікації 16 липня 2003 р.
Чи справді гебреї кращі за інших?

Звичайно, це риторичне питання. Кожний може відповісти на нього по-своєму, проте, питання, поза всяким сумнівом, вартує на те, аби бути розглянутим. Парадокс полягає в тому, що направду існує мініатюрна меншість змовників, політичних хвойд та інтриганів, позиціонуючих Міф на рахунок шляхетності, а радше — унікальності гебреїв. В даному випакові вони наполягають на ідеї «Богообраності» останніх. Логічним вислідом попередніх зауважень слідує усвідомлення власного божественного права на землі інших людей, більш як очевидним прикладом чому є багатостраждальна Палестина. Більше того. Ізраїль, власне у розумінні «держава», є не найкращим місцем прожиття «Богообраного» народу, в той час як перевага надається, передусім, Штатам, і, як це не дивно, ненависній свого часу Германії. Саме в такому разі мають можливість до втілення і, зрештою, спрацьовують сіоністичні схеми контролю за фінансами і ЗМІ, котрі в підсумку розширують владні повноваження власників, упосліджуючи автохтонів (читай «гоїв»), висловлюючись простонародно — скота.

Не секрет, коли найбільш грізною зброєю проти будь-яких проявів незгоди і вільнодумства висувають легенду про Холокост. Нам постійно нагадують міліони невинно убієнних гебреїв, без жадних сумнівів знищених злими Нацистами. Дивним, крім іншого, виступає момент, в котрому історична віддаленість тих сумнівних подій прямо пропорційна зусиллям ЗОГу втлумачувати їх антилюдський характер.

Гебреї монополізували право на жертовність і страждання. Турки знищили міліон вірмен на початку минулого століття. Коли Ви востаннє чули про це? Прикриваючися ідеологією гебрея Маркса, його одноплемінник Ленін і грузин Сталін, за допомогою тих же гебреїв Троцького, Свердлова, Каменева, Кагановича і Берії відправили у небуття не лише царську родину, але і десятки міліонів інших Росіян, Українців, всіх тих, хто був неугодний режиму. Ми володіємо інформацією про тисячі вбивць, поплічників кривавих комуністичних режимів, але чи звинувачуються вони у «злочинах проти людства»? Звичайно, ні. Камбоджійський диктатор Пол Пот знищив міліони власного народу і що? В підсумку ми спостерігаємо «крокодилячі сльози» ЗМІ, проте не більше. Те саме можна стверджувати про злочини Мао Дзе Дуна, про кількарічну різанину африканських племен у Руанді, але хто пам’ятає про то зараз, окрім, максимум, Червоного Хреста?

Чому, питаємо ми, Горан Персон, цей ЗОГівський прем’єр-міністр Швеції не виступає супроти масових комуністичних репресій, проти етнічних зачисток, здійснюваних Сіоністами у Палестині, проти американської агресії у Іраці і справжнього Холокосту, що має місце, на разі, в Африці? Відповідь у тому, що уряди наскрізь пронизані сіоністичними впливами, котрі співпрацюють з такими гоями як Персон, Коль, Блер і Клінтон. Підгрунтям всього цього виступає лише один пункт, одне правило кабалістичної традиції — євреї ВАРТІ більшого за гоїв. Саме тому їх страждання має мати приорітет. Цим же правилом послуговуються і лакеї західних держав.

Кожний, мінімально незалежний і неупереджений аналітик не сумнівається в тому, що саме гебреї знаходяться при владі у більшості «Білих» країн, саме вони контролюють інформацію і новини. Не сумнівається він і в тому, що саме Сіонізм є ідеологієї расової ненависті, хоча в реальному житті все подається навпаки — тільки Білий може бути расистом, котрий прагне понад усе крові безневинних гебреїв.

Вони дійсно грають у дуже небезпечну гру. Дивно, але кожне нове покоління Білих, Чорних чи Кольорових все менше і менше цікавиться сльозливими гебрейськими «стражданнями». Частково це обумовлюється тим, що на наших очах здійснюється геноцид палестинського народу гебрейськими Сіоністами, частково тому, що на пам’яті ще свіжі події останньої братовбивчої світової війни. Але, поза тим, є і інші, не менш важливі причини. Люди просинаються від сну, вони розуміють, наскільки були обмануті в своєму бажанні мати власну долю і власну країну.

Англійський джельтельмен скаже «Бог помилився, обравши гебреїв».

Арійські воїни грядучого Тисячолітті більш рішучі: «Гебреї повинні самі розстатися з Сіоністами, котрі, поза сумнівом і з огляду на свою расову доктрину, нічого, окрім страждань, власному народові не принесуть».

Переклад М. "Мазепи", МЛ "Бриколаж, Київська область

Догори
Роботи автора

Перейти до статей теми: