Автор   Стаття 
Статті Бриколаж  —  Третя Позиція  —  Фаланга. Питання і відповіді
Автор невідомий
Дата публікації 28 листопада 2003 р.
Фаланга. Питання і відповіді

Фалангізм  — це політичний рух, заснований в Іспанії Хосе Антоніо Прімо де Ріверо 1933 року. В ті непрості часи Іспанію заполонили ліваки, різного роду сепаратистські рухи, церкви спалювались, духовенство вбивали, республіканський уряд одурений комуністами. Фалангізм закликає до національної єдності, соціальної реформи і повернення до християнських цінностей. Фалангізм — рух, не виключно політичний, але також духовний.

Ви праві чи ліві?

Ні ті, ні інші. Ми притримуємося третього шляку, оскільки наполягаємо на органічному синтезі всього корисного з того, що було нароблено обидвома відтинками ідеологічної думки. Хоча, зауважимо, існує доста груп, котрі гордо іменують себе послідовниками Третього Шляху, в той час як при детальнішому аналізі виявляються соціалістами або расистами, зливаючи, так би мовити, обидві отрути до однієї пляшки.

Отже, чи можна стверджувати, що фалангісти не расисти?

Так, це абсолютно вірно. Ми не просто не расисти, проте в значній мірі противимося цьому явищу. Ненавидіти когось лише за те, що він народився з іншим кольором шкіри, як мінімум, дуже абсурдно. Людину слід оцінювати за її якостями, зрештою, хто гірший, вирішує лише Бог. Ніщо так не розділяє країну на ворогуючі табори як расизм, ми ж віримо у національну єдність. Расизм є некрасивою і антиамериканською гримасою.

Якою є ваша релігійна позиція?

Фалангістська партія складається виключно із християн. Проте ми не допускаємо аналогічний расовому релігійний фанатизм. Хоча ми і переконані у тому, що сильні консервативні цінності це завше добре, поза тим, виступаємо за відділення інститута церкви від держави.

Що ви думаєте на рахунок абортів?

Аборт — це у корні невірно. На разі існує безліч засобів для запобігання небажаної вагітності, відповідно немає жодної потреби вбивати дитину. Аборт — рівносильний вбивству.

А гомосексуалізм?

Гомосексуалізм не натуральний. Зараз це модно, він покликаний узаконити гедоністичнй спосіб прожиття, особливо він розповсюджений в середовищі декадансу і лібералів. Це статеве збочення, і, відповідно до інших статевих збочень полюбляє публічність. Ми проти всіх цих гей-парадів, демонструючих почуття чоловіків тощо. Пропаганда гедонізму виною тому. Ми не проти гомосексуалізма, стосунки двох чоловіків, це їхня особиста справа, проте не варто це пропагувати. Проте ті гомосексуалісти, котрі пропагують антицерковні цінності повинні бути засуджені до 20-и років виправних робіт і у декотрих випадках такі присуди слід було би виконувати. Все це не означає, що ми притримуємося гомосексуальних упереджень, сподіваємося, вони тотожно толерантні по відношенню до нас.

Ваше ставлення до банків і грошей?

Як нас нас, державні банки були би ліпшими як приватні. Немає жодного обгрунтування того, що пересічний трудівник повинен платити від 17 до 24% по кретидним ставкам, зрештою, це не інакше як організований злочин. Банки мають вплив на ферми і домогосподарства, їм імпонує крупний капітал, завдяки прибутку вони зосереджують у своїх руках занадто великі повноваження. Ми вважаємо за необхідне покінчити з системою федерального резервування.

Що є символом організації?

Це стріли і ярмо. Ярмо, якщо ви раптом не знаєте, це пристрій, за допомогою котрого керують волами, завдяки чому можливо тягнути важкий вантаж. В Американській фалангістській партії п’ять стріл символізують п’ять рас, котрі є складовими американського суспільства: червоні, білі, чорні, жовті і брунатні. Ярмо — символ важкої праці, задля поєднання цих п’ятьох.

Ваша партія схильна до насильства?

Ми не віруємо у насильство, як дієвий засіб залагодження проблеми чи пошуку її вирішення. На відміну від тих, хто вірить у насильство, як спосіб досягнути бажаного, ми віримо в скриньку для виборчих бюлетнів. Ніхто і ніколи не досягав позитивних результатів завдяки насильству. Часто насильство діє проти використавшого його, воно вводить в ранг мучеників і героїв переважно ворогів, чого ми, однозначно, не воліємо. Хоча, цілком зрозуміло, що на випадок чиєїсь агресії захищатимемось до останнього.

Ви — мілітарна формація?

Наша партія зорганізована за військовим прикладом, позаяк саме його ми рахуємо найбільш ефективним і дисциплінованим. Наші сорочки, краватки і берети — чорні, власне вони надають почуття солідарності, єдності і ідентичності. Уніформу, як таку, використовує багато організацій, ті самі бойскаути, пожежники, водії і листоноші. Незважаючи на те, що більшість членів нашої організації володіють зброєю, ми не вважаємо за потрібне формувати якісь загони.

Чи підтримуєте ви змішання рас?

У попередніх питаннях була відповідь. Ми не вбачаємо жодної проблеми у тому, що чоловік і жінка різних расових анклавів живуть разом і піклуються один про одного. Расове питання не є тим, котре має нас хвилювати. Хвилювати нас повинні наші безсмертні душі, от що головніше. На жаль, расове питання однозначно не вирішене і тому до цих пір існують люди, для котрих воно є основоположним.

Чому ви не використовуєте хрест в якості символа?

Передусім тому, що хрест завше був символом Християнської фалангістської партії Америки , а не нашої, Американської фалангістської партії. Ми — християнська партія, оскільки запевнені у тому, що Христос — Син Божий. Також ми переконані у тому, що американська нація є передусім християнської і не інакше. Ми переконані у тому, що всі релігії мають право практикувати де б то не було, проти ми рішуче боротимемося проти нехристиянських конфесій, проповідуючих християнство в західній півкулі.

Ви послідовники іспанського фалангізму?

Ні, ми йдемо слідом за політичною філософією Хосе Антоніо Прімо де Ріверо. Існує значна кількість розбіжностей між іспанськими і американськими фалангістами, незважаючи на те, що і ми, і вони визнаємо авторитет Хосе Антоніо. Американська фаланга значно унікальніше і розвиненіше явище, ніж її іспанський аналог, хоча, звичайно, вони є нашими братами по боротьбі.

Американська фаланга екологічно заангажована?

Так, однозначно. Очистити навколишнє середовище мало, слід попередити його забруднення. Смішно говорити про відповідальність того, хто переїхав трактором мишу. Ми говоримо про згорівші до останку міліони гектарів амазонських джунглів, демпінгову політику шкідливих підприємств, урбанізацію сільської Америки тощо.

Якою є позиція фаланги на рахунок прав тварин?

Права тварин — один з найнерозумніших концептів сьогодення. Думати, що тварини мають ті ж права що і люди є помилково. Тварини не мають душі, вони більш низькі форми існування. Не можна сказати, що фалангісти притримуються точки зору на жорстоке поводження з тваринами — ні, навпаки — кожен, хто підозрюється у ньому повинен стати на лавицю підсудних і бути засудженим чи виправданим, згідно закону. Тварини не мають прав, лише привілеї, менші, зрозуміло, ніж у людей. Їхнє призначення бути корисними людям, чи то в якості харчів, чи то як домашні улюбленці, як піддослідні тварини і таке інше. Деякі тварини зникають, тому обов’язком людства є їх збереження.

Американські фалангісти підтримують сучасних фашистів?

Так, з огляду на те, що сучасний фашистський рух залишив расистську і тоталітарну філосоію в минулому, на разі він затримує багато з того, у що, властиво, віримо і ми. Муссоліні однозначно зробив велику помилку, пішовши на союз з Гітлером, і спробувавши направити фашизм у непритаманне йому русло. Власне до того Муссоліні був провідним діячем фашистського руху. Ми позитивно оцінюємо діяльність „раннього” Муссоліні. Наступне століття ми налаштовані співпрацювати з новітніми фашистами, за умови, що останні не будуть регресувати до неадекватної расистської риторики.

Чому американські фалангісти носят чорні, а не сині, як всі інші, сорочки?

Чорний колір завше був антилівою символікою. Більше того, багато антикомуністичних рухів використовувало чорні сорочки, в минулому американський флот, елітні підрозділи поліції. Це не лише естетично, але і чинить психологічний тиск на опонентів.

Для чого ви носите зброю, адже скільки нещасних випадків буває щорік?

Щорік більше людей гине під велосипедами, а ніж від вогнепальної зброї. А порахуйте скільки гине під автомобілями; під час різанини? В Швейцарії і Ізраїлі рушниці є у кожного вдома, проте ми не так вже і часто чуємо за їхнє використання? Що краще: мати зброю і не мати в ній потреби, чи, не мати зброї і мати потребу? Слід зауважити, що співвідношення між наявністю зброї у суспільстві і неправомірністю її використання у нас не таке вже й велике.

Чому ви антисоціалісти?

Соціалізм є раковою пухлиною свободи, він є установкою на небажання працювати. Головне завдання соціалізма — безкласове суспільство і „зрівнялвка” для всіх. На Кубі, приміром, де, як кажуть, побутує розвинутий соціалізм, всі мають доступ до безкоштовної освіти і медицини. Проте пересічний кубинець змушений одягатися і харчуватися за двадцять доларів на місяць. Їх валюта нічого не варта, інфраструктура застаріла, будівлі руйнуються. Не варто повторювати їх, прикладово, нестачу індивідуальної і релігійної свободи, ми занадто добре знайомі з тим. Жоден соціалістичний уряд ніколи не відзначався жодними чеснотами.

Що ви думаєте про клонування людини?

Ми, як вірні католики, категорично проти цього. Бог утворив чоловіка і жінки, котрі дають, по тому, нове життя. Створювати людей в лабораторії не просто неправильно, це принизливо! Жодного прогресу це не принесе.

Холокост — він направду існував?

Так, він був. Стверджувати протилежне чи провадити ревізіоністичні погляди є ознокою величезної брехні. Поцікавтеся самі у себе цим питанням. Якби того не було, чому ж тоді жоден нацист не спростовував в Нюрберзі звинувачень? Саме тому, що всі факти були проти — концтабори, газові камери, масові поховання, ті, хто залишився живим етк.

Вони не заперечували, адже не було можливості. Саме питання історичної ревізії і, таким чином, сумнів у нацистських злочинах вже само по собі є злочином супроти гуманності. Ми спілкувалися з Девідом Ірвінгом, провідним ревізіоністом, 1993 року — це не більше як злостиве перекручування фактів.

Я бачу абревіатуру НСАФП на вашому сайті, так ви, все-таки, фалангісти чи націонал-синдикалісти?

Повна назва організації —  Націонал-синдикалістська американська фалангістська партія . Ми віримо в національний синдикалізм. Назву було скорочено з огляду на країну, в котрій ми мешкаємо.

за матеріалами www.falange.org

переклад М. „Мазепа”, МЛ „Бриколаж”, Київська область

Догори
Роботи автора

Перейти до статей теми: