Стаття   Перегляди   Теми 
Статті Бриколаж
Дмитрий Верхотуров: «Характер сибиряков как нации сегодня вызывает острые споры среди сторонников сибирской самостоятельности»
МЛ «Бриколаж»
Читавші Липу (а таких, хочеться вірити, більшість серед відвідувачів "Бри") знайомі з його тезами на рахунок перспектив Сибірської та Далекосхідної незалежностей. Зараз вони актуалізуються, прикладом чому прорізана інтелектуальним пером бочина, операцію по здійсненню якої взяв на себе гурт молодих сибірських інтелектуалів. Липа буде дещо пізніше, принаймні у форматі обіцяного вище уривка....

192 Додано
15 листопада 2005 р.
в тему
Росія і ми
Боб Блэк (біл.)
Гуру з Бабруйска
Блэк -- чалавек-легенда. Ідэі сварлівага скандаліста, этнографа, доктара права і дасьледніка маргінальнай субкультуры, могуць зацікавіць і маладых анархістам і пажылых негрыцянак-лезьбіянак. Рэцензыя Гуру з Бабруйска на кнігу Боба Блэка "Анархизм и другие препятствия для анархии", 2004г.

31 Додано
15 листопада 2005 р.
в тему
Класовий дискурс
Програма Української Націоналістичної спілки
Автор невідомий
В своєму рухові дух реалізується і через людську особистість, і через спільноту. Найвищим типом спільноти е нація, її буття обіймає всі напрямки діяльності духу. Нація не є просто скупченням людей, поєднаних за формальними ознаками, типу мова, тип вишивки, ширина шароварів, це є інтегрована особистість, для якої людина виступає лише моментом.

215 Додано
8 жовтня 2005 р.
в тему
Голос нації
Ethnic ska power!
Red Patriot
Гурти, котрі так чи інакше долучені до розвою вітчизняного ска не чисельніші за аналогічні, в репертуарі котрих зустрічається reggi, rocabilly, streetpunk або oi!, з тією різницею, що зафарбоване етнічними мотивами ска енергійніше і частіше на слуху у відвідувачів клубних міроприємств.

156 Додано
8 жовтня 2005 р.
в тему
Голос нації
Трипілля і Халеп’я: дивовижні паралелі
Степан Наливайко
Спорідненість цих обох ареалів підтверджують також археолоґічні факти. На думку дослідників, до скитів, тобто в бронзовому віці (приблизно 3 -- 2 тис. до н.е.) Північне Причорномор'я населяли індоорійські племена, які розмовляли пракритами, саме діалектами, на основі яких пізніше склалася мова жерців і священної літератури -- санскрит. Археолоґічну культуру цього населення називають...

158 Додано
8 жовтня 2005 р.
в тему
Повернення Традиції
Вибори не для нас
ТКЦ «Дніпровська дивізія»
Скоро вибори і нам знову обіцятимуть "золоті гори". Бюрократи, буржуї і партократи лізтимуть із шкіри, випробовуючи на нас недолугі "піари" і будь-що намагаючись отримати омріяні поколіннями "бізнесменів від влади" портфелики.

128 Додано
8 жовтня 2005 р.
в тему
Класовий дискурс
Тов. Мазепа («МЛ Бриколаж»): «Ми українські сепаратисти. У бакунінському значенні цього слова»
RUN-NL Bricolage
Перше інтерв'ю чимось подібне на перший інтим. Ті самі збиті фрази і не зовсім доречні слова. Неправильні слова і тікаючі щосили заглавні думки. Спроби наздогнати їх і жлобське бажання не опростоволоситись, переслідують і, як твердить статистика, частенько збивають з ніг тих, хто по тому надолужує втрачене у порадах журналів типу "Наталі",...

136 Додано
8 жовтня 2005 р.
в тему
Голос нації

Сьогодні 21 грудня 2005 р.
Всьго статей на сервері 546
« нові старі »

Хто в Online Пошук
Розсилка новин


Перейти до статей теми: